środa, 5 września 2012

Kartka dla G:) bez dziurkacza i wykrojnika

O WYKROJNIKU TO...-  MOGĘ POMARZYĆ :((((
 NA RAZIE, NIE MAM SZCZĘŚCIA DO JEGO POSIADANIA :(((
DZIURKACZ ODŁOŻYŁAM ...
i...
 oto wyszła kartka dla G. z okazji urodzin
zgłaszam ją do
9 komentarzy:

 1. Każdej, która posiada „maszynkę” wydaje się, że bez niej to już kartek się zrobić nie da
  a tu proszę skromna, ale piękna kartka:}
  Pozdrawiam:}

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna! Prosta a taka treściwa:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Goja ma całkowitą rację, tak się niektórym zdaje..... Z wykrojnikami i maszynką jest po prostu łatwiej i szybciej - ale nie każdego stać żeby sobie kupować od razu maszynkę za 400zł plus do tego jakieś kształty wykrojnika za 80zł, które można równie dobrze wyciąć samemu.... Podziwiam pracę, bo wyszła bardzo ładnie i elegancko a takich prostych przeszyć na pracy to mogę jedynie pozazdrościć bo pomimo tego, że jestem posiadaczką dwóch maszynek do wykrojników i jednej maszyny do szycia - szyć po prostu nie potrafię :) Dziękuję za udział w wyzwaniu i pozdrawiam bardzo serdecznie - Marcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieć więcej przydasi, to nie koniecznie znaczy lepiej. Nie mając wiele na pewno lepiej pracuje wyobraźnia a portfel jest pełniejszy:) Z czasem kiedy przekonujemy się że to hobby nam się podoba i chcemy mieć coś z tego więcej to w tedy można "inwestować" Ty poradziłaś sobie świetnie z tym tematem. Pomimo że nie ma zbyt wielu ozdób klatka jest tym głównym elementem a tło i przeszycia dodają uroku i kartka nie jest pusta. Dzięki za udział w wyzwaniu! Uważam że karteczka jest śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekna kreacja, bardzo kolorowa a zarazem elegancka. Podoba mi sie sposób w jaki poradzialas sobie z klatka na ptaszki..zólta podkladka ladnie ja uwidacznia.Maszyna do szycia jest jedna z moich ulubionych narzedzi a scieg dookola kartki stawia kropke nad "i". Dziekuje za udzial w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kartka piękna, do tego jeszcze jakie życzenia! dzięki! G.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeny! ale komentarze:) dziękuję ślicznie za podbudowanie w robieniu kartek bez wykrojników... Właśnie miałam ogłaszać, że szukam "dobrej duszy", która wykroiłaby mi kilka takich rameczek-testerków:) na wypróbowanie, bo nawet nie wiem czy umiałabym je wykorzystać:)? jeśli się taka znajdzie bardzo proszę o maila...

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna ta kartka, lubię motyw klatki, a tło bardzo optymistyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Prosta a jaka ładna i delikatna :) Poradziłaś sobie świetnie :)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka pozostawionych poniżej:) / Gracias por tu comentario :) / Thanks for some words :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...